MS Office kurzy

Naučte sa používať kancelárske programy
aj z pohodlia Vášho domova

Kurz MS OFFICE

MS Office je v dnešnej dobe najpoužívanejším riešením na tvorbu elektronických dokumentov. MS Office je v mnohých firmách neoddeliteľnou súčasťou dobrého fungovania, a preto je dôležitá dostatočná znalosť kancelárskych programov, ktoré sú súčasťou balíka.
Náš kurz Vás naučí vytvoriť dobre vyzerajúce a užívateľsky správne fungujúce dokumenty.

Kurz pozostáva z dvoch častí:

E-learningová časť - táto časť je určená na samoštúdium, ktoré môžete absolvovať z pohodlia Vášho domova a pozostáva z 140 hodín. Túto časť absolvujete online (je potrebné mať internetové pripojenie). Kurz je rozdelený do niekoľkých lekcií, ktoré obsahujú interaktívne výklady a cvičenia. 

Prezenčná časť - táto časť je spojená s výkladom lektora, ktorý spolu s Vami absolvuje rôzne praktické cvičenia a naučí Vás používať MS Word, MS Excel a MS PowerPoint. Kurz bude vykonávaný v počítačovej miestnosti v rozsahu 72 hodín.
Miesto konania: Stará ĽubovňaZačiatok kurzu: podľa záujmu

Tento kurz môžeš získať ZDARMA

Vďaka projektu KOMPAS+ môžeš absolvovať náš kurz na MS Office úplne zadarmo.
Stačí ak si evidovaný na Úrade práce.Navyše dostaneš:

Finančný príspevok na cestovné


Finančný príspevok na stravu

Ako získať tento kurz ZDARMA ak si evidovaný na úrade práce?

Pomôžeme ti vyplniť potrebnú žiadosť, ktorú je potrebné doniesť na Úrad práce. Kontaktuj nás na tel.č. 0909 200 408, prostredníctvom emailu na edubox@edubox.sk alebo prostredníctvom formulára na stránke.

Mobirise

Účasťou na našich kurzoch získate účastnícky certifikát, ktorý Vám môže pomôcť napríklad pri hľadaní nového zamestnania, keďže MS office sa stal neodeliteľnou súčasťou pri vykonávaní administratívnej práce.

Nezáväzná prihláška

Uvažujete o našom kurze, ktorý sa bude konať v Starej Ľubovni? Vyplňte formulár umiestnený nižšie a budeme Vás spätne kontaktovať. 

2018 Edubox.sk